Košík  

Žiadne produkty

Doprava 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny s DPH

Pokladňa

Nanopodložka

Nanopodložka

Nanopodložka 3.generácie protišmyková čierna

Viac detailov


1,95 € s DPH

Bežná cena: 2,95 € s DPH

Ušetríte: 1,00 € (34%)

gad605

Dostupnosť: Skladom • Odber už dnes

29 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Nanopodložka

Nanopodložka 3 Generácie  - 3 x silnejší efekt než kópie tohto originál produktu, využitie v osobnom i nákladnom vozidle, lodi, ..., táto technológia umožňuje držať predmety i „horenohami“

Nano podložka je top novinkou tohto roku. Jedná sa o revolučný doplnok do Vašeho auta, kancelárie či domácnosti. Unikátna protisklzová nano podložka má extra priľnavý povrch. Nano podložka preto udrží Vaše mobilná telefóny, GPS navigácie, mp3 prehrávače a ďalšie drobné predmety.

Protisklzová nano podložka sa hodí i ako skvelý darček. Nanopodložka je odolná slnečnému žiareniu a vysokým teplotám, je vhodná k použitiu na vodorovnej aj vertikálnej ploche. Protiskluzová nano podložka je určená predovšetkým na palubné dosky automobilov, lodí apod.

  • farba nano podložky je: čierna
  • rozmery: 15 x 8 cm.

Umiestňujte na čistý, nemastný povrch. Pri opotrebení opláchnite čistou vodou, nepoužívajte žiadne chemické prostriedky, mohlo by prísť k narušeniu povrchu podložky. Nehodí sa k trvalému upevneniu predmetov. Schopnosť udržania predmetov sa môže líšiť v závislosti na ích váhe, materiálu a úprave povrchu.