to header.tpl just before the

Košík  

Žiadne produkty

Doprava 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny s DPH

Pokladňa

Peel & Stick Samolepky na steny

Pred kúpou:

Vašu stenu môžete aj otestovať obyčajnou kancelárskou páskou. Nalepte ju a ak bude držať pekne, malo by to byť v poriadku.

Po odlepení sledujte, či na páske neostane prach alebo špina zo steny. Ak áno, odporúčame stenu dôkladne prečistiť, ak je to možné.

Pred aplikáciou:

Pred aplikáciou celej samolepky nalepte len jednu časť z predrezaných častí a počkajte pár hodín (ideálne 1 deň), či samolepka drží na Vašej stene. V prípade odlepovania je nutné stenu vyhladiť/očistiť, alebo zvoliť iný vhodnejší povrch viď. nižšie.

Návod na použitie

(nevyžaduje si žiadne extra náradie, no môžete si pomôcť niektorými domácimi nástrojmi :-) ):

✔ povrchy : hladké steny | sklo | drevo | kov | čisté rovné plochy

✖ povrchy : vlhké | špinavé | prašné | nerovné | hrubozrné | staré omietky | čerstvo maľované steny*

1. Pred aplikáciou samolepky povrch objektu dôkladne očistite, popr. odmastite

2. Ak Vám prišla Peel & Stick Samolepka v zrolovanom stave, nechajte ju rozvinúť sa pri izbovej teplote.

3. Jemne oddeľte čistými rukami samolepku od papierového základu a postupne ju lepte na objekt od najväčších častí po najmenšie (Pomôcka: môžete použiť príborový nožík a tupou stranou oddeľujte/prenášajte samolepku)

4. Zatlačte samolepku po celej ploche a jemne vytlačte prípadné vzduchové bubliny od stredu ku krajom. (Pomôcka: môžete použiť stierku, kreditku, špongiu, ...) ...HOTOVO :-)

Pri manipulácii sa vyhýbajte ostrým predmetom (nechtom), aby ste predišli možnému poškodeniu samolepky

*je nutné počkať aby bola stena úplne suchá, čo môže trvať 4-8 týždňov po maľovaní v závislosti od relatívnej vlhkosti priestoru

Málo lepí...

5. V prípade, že by ste chceli Peel & Stick Samolepku nalepiť na povrch, ktorý výrobca neodporúča, alebo ste nepostupovali podľa návodu a samolepka sa Vám na niektorých miestach odliepa, môžete použiť domáci fén na vlasy. Teplým vzduchom mierne zvýšite lepivosť samolepky a pokračujte bodom 4. 

Ak Vám fén nepomôže, ďalšou možnosťou je PVC obojstranná páska, ktorá sa však vyznačuje extrémnou lepivosťou a tá by pri odstraňovaní mohla poškodiť Vašu stenu.

Vždy nás kontaktuje v prípade komplikácií, budeme sa snažiť nájsť najlepšie riešenie.

Majte prosím na vedomí, že prednosťou Peel & Stick Samolepiek je zachovanie Vašej steny v pôvodnom stave a preto je lepiaca vrstva nanesená iba v minimálnom množstve. Po odstránení nezanechávajú lepidlo a nepoškodzujú Vašu stenu.

Bude Peel & Stick Samolepka držať na MOJEJ stene?    

Ak ste si nie istí, môžete si overiť kompatibilitu Vašich stien a našich Peel & Stick Samolepiek ZADARMO.  Pošlite nám na našu adresu obálku, v ktorej bude druhá obálka veľkosti A5 s Vašou adresou a so známkou (0,50€ 2.trieda alebo 0,70€ 1.trieda), pre spiatočné odoslanie.  

kontakujte nás na info@sprostosti.sk pre viac pokynov ako postupovať

My vám pošleme vzorku vinylovej fólie ZDARMA. a Vy si to doma na vašej stene alebo inom interiérovom povrchu skúsite.

nálepky na steny