Košík  

Žiadne produkty

Doprava 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Samolepka na stenu - Strom spomienok XXL

Peel & Stick Samolepka na stenu - Dekoratívna interiérová nálepka   

↨ Rozmer po aplikácii na stenu:  Veľkosť XXL 250x180 cm ● 2ks vinylový polep 

✄ Návod

Viac detailov


25,00 €

Bežná cena: 25,00 €

Ušetríte: 0,00 € (0%)

Dostupnosť: Informujte sa o dostupnosti.Momentálne vypredaný

TOP ! Kúpené už viac ako:
374

KRÁT!

30 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Dostupný aj vo veľkosti M a L

Dostupný aj vo farebnej verzii

Samolepka na stenu - Strom spomienok

Možnosť použitia vlastných fotografií jednoduchým prelepením čiernymi štvorcami.

Rozmery štvorcov:

Veľkosť XXL - 3x menšie štvorce [ 12x16 cm] | 5x väčšie štvorce [13x19 cm]

Certifikaty Sprostosti.sk

Peel & Stick Samolepky na stenu sú samolepiace vinylové fólie vhodné pre akýkoľvek hladký, suchý a vyčistený povrch zbavený prachu a iných nečistôt, od stien cez sklo, dvere, stropy, nábytok, a dokonca aj podlahy.

Aplikacia Sprostosti.sk

Výhodou Peel & Stick Samolepiek na stenu je ich jednoduchá aplikácia, ktorú zvládne naozaj každý. Jednotlivé časti sú predrezané a lepia sa jednoducho bez použitia akéhokoľvek náradia.

Peel & Stick Samolepky na stenu sa ľahko odstraňujú bez použitia akéhokoľvek náradia a bez poškodenia steny alebo iného povrchu. Po odstránení nezanechávajú lepidlo ani stopu.

Peel & Stick Samolepky na stenu sú vyhotovené 4-farebnou HQ offsetovou tlačou s ochranným krytím farieb UV filmom.

Bezpecnost Sprostosti.sk

Peel & Stick Samolepky na stenu sú vyrobené z bezpečnej recyklovateľnej vinylovej fólie šetrnej k životnému prostrediu a hlavne k Vašej stene.

Peel & Stick Samolepky na stenu sú vytlačené na zvitok papierového podkladu s nahustenými predrezanými časťami. Produktové obrázky sú ilustračné.Výsledné vyhotovenie a veľkosť záleží len od Vás

Peel & Stick Samolepky na stenu sú hotové produkty, nie je nutné čakať na výrobu 3 týždne ako u ostatných. Dodáme ich do 24 hodín.


Enviromental PVC - Recyklovateľná vinylová fólia | Eco Friendly - šetrná k životnému prostrediu | Hrúbka:0.085mm bez lepiacej vrstvy ,0.095mm spolu s lepiacou vrstvou | Ľahko odstrániteľná | Gramáž:140g/m2 | Tlač: 4 farebná HQ offset Ultra-violet coating: ochranné krytie farieb UV filmom  Materiál: 100% vinylová fólia CE certifikát: EN 71-1:2011, EN 71-2:2011, EN 71-3:1994

Pozor na nekvalitné papierové napodobeniny! Môžu poškodiť Váš interiér a ohroziť Vaše zdravie. Máte záujem o väčšie množstvo Peel & Stick Samolepiek na stenu? Kontaktujte nás!